محدودیت های ترافیکی تا پایان هفته اعلام شد – خیزش نیوز

به گزارش خیزش نیوز، در این بازه زمانی تردد موتورسیکلت‌ها به استثنای موتورسیکلت‌های انتظامی و امدادی از ساعت ۱۲ چهارشنبه ۱۷ آبان تا ساعت ۶ صبح شنبه ۲۰ آبان از محورهای کرج – چالوس، هراز، فیروزکوه، تهران – سمنان- مشهد و برعکس ممنوع است.
همچنین، در محور کندوان، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۲ تا ۲۴ چهارشنبه ۱۷ آبان از مرزن‌آباد به سمت کرج و تهران ممنوع است و در صورت اعلام مأموران پلیس‌راه، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ تا ۲۴ همان روز از ابتدای تونل کندوان به سمت مرزن‌آباد یک‌طرفه خواهد بود.
این گزارش حاکی است: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۲ تا ۲۴ جمعه ۱۹ آبان از کرج و ابتدای آزادراه تهران – شمال به سمت مرزن‌آباد ممنوع و در صورت اعلام ماموران پلیس‌راه‌، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ تا ۲۴ همان روز از مرزن‌آباد به کرج و تهران یک‌طرفه خواهد بود. همچنین در محور هراز، از ساعت ۱۴ تا ۲۲ جمعه ۱۹ آبان‌ماه تردد انواع وسایل نقلیه در صورت سنگین بودن بار ترافیکی، از شمال به جنوب به صورت یک‌طرفه خواهد بود.
بر اساس اعلام مرکز مدیریت راه‌های کشور، در محور کندوان تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از مسیر کرج – چالوس و بالعکس ممنوع است. در محور هزار نیز تردد خودروهای کامیون و کامیونت به استثناء خودروهای حامل مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت ۱۲ تا ۲۴ چهارشنبه ۱۷ آبان و همچنین از ساعت ۶ تا ۲۴ روزهای پنجشنبه و جمعه (۱۸ و ۱۹ آبان) ممنوع اعلام شده است.
]]>به گزارش سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای، اجرای این محدودیت‌ها منوط به افزایش حجم تردد در محورها بوده و با توجه به شرایط ترافیکی، هرگونه تغییر در ساعت و یا نحوه اجرا محتمل است.
منبع: ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *