فردا – امروز ؛ آغازحراج ۳ خودرو با قیمت کارخانه با تحویل ۳ ماهه +جزئیاتایران خودرو  اعلام کرده که در راستای اجرای طرح فروش محصولات خود به صورت هفتگی در سه‌شنبه‌ها، این هفته بیست و هشتمین مرحله از  طرح فروش فوق‌العاده محصولات خود را اجرا می‌کند.
طرح قبلی (بیست و هفتمین مرحله طرح فروش فوق‌العاده) با چهار محصول سورن‌پلاس، راناپلاس سقف شیشه‌ای، پژو ۲۰۷ دستی سقف شیشه‌ای و دناپلاس توربوشارژ اتوماتیک، دو هفته پیش (۳۰ آذر ماه) با مشارکت سه میلیون و ۵٣١ هزار و ۴۵٧ نفر برای ۵۵٠٠ دستگاه خودرو با شانس ۱ به ۶۴٢ برگزار شد.
قرعه‌کشی طرح مذکور شنبه هفته گذشته (۴ دی ماه) برگزار شد که براساس آن ۵٢۵ هزار و ٩٣٨ نفر برای خودرو راناپلاس پانوراما، ٣٣۶ هزار و ٩٣٧ نفر برای دناپلاس توربو اتوماتیک و دو میلیون و ٩۵ هزار و ۶٧۶ نفر برای خودرو پژو ٢٠٧ دستی پانوراما با ظرفیت ١۵٠٠ دستگاه برای هریک از این محصولات و ۵٧٢ هزار و ٩٠۶ نفر برای سورن پلاس با ظرفیت ١٠٠٠ دستگاه شرکت کرده بودند.
حال این هفته در بیست و هشتمین طرح فروش فوق‌العاده محصولات ایران‌خودرو، سه محصول راناپلاس سقف شیشه‌ای، پژو ۲۰۷ دستی سقف شیشه‌ای و دناپلاس توربوشارژ اتوماتیک با موعد تحویل حداکثر سه ماهه و قیمت قطعی عرضه شده است.
متقاضیان این طرح از امروز به مدت سه روز (تا پایان روز پنجشنبه ۲۶ دی ماه) فرصت دارند با مراجعه به سایت فروش اینترنتی محصولات ایران‌خودرو به نشانی  esale.ikco.ir ثبت‌نام کنند.  
مراسم قرعه کشی برای تعیین مشتریان نهایی، طبق روال شنبه هفته آینده ( ۱۸ دی ماه) با حضور نمایندگان نهادهای نظارتی برگزار خواهد شد. پس از قرعه‌کشی، اسامی منتخبان از طریق سایت رسمی فروش محصولات این شرکت و ارسال پیامک اعلام خواهد شد. منتخبان این طرح سه روز برای واریز کامل وجه مبلغ خودرو خود مهلت خواهند داشت.

لازم به یادآوری است که مشتریان برای ثبت نام هیچ وجهی واریز نخواهند کرد و این امکان برای منتخبان طرح‌های قبلی ایران‌خودرو که موفق به واریز وجه نشده اند، وجود دارد که دوباره بتوانند در این مرحله از فروش ثبت‌نام کنند.
محدودیت‌های فروش فوق‌العاده نیز همچنان در این طرح اجرا می‌شود و براین اساس شروطی از جمله اختصاص یک دستگاه خودرو به هر کدملی، حداقل فاصله ۴۸ ماهه از خرید (ثبت‌نام یا تحویل خودرو) از شرکت‌های ایران‌خودرو و سایپا، نداشتن پلاک فعال انتظامی برای فرد متقاضی، ارائه گواهی‌نامه معتبر، تعلق شماره حساب و شماره تماس اعلامی به شخص متقاضی و… اعمال خواهد شد./ ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *